Створення власної громадської організації

За створення власної громадської організації проголосували одноголосно.

Протягом останнього місяця учасниками АТО виношувалася ідея щодо створення власної громадської організації. За цей час сформувалася ініціативна група, знайшлися однодумці. І ось 25 липня 2015 року в Центрі «Довір’я» відбулися установчі збори, на яких прийнято рішення про утворення Іванківської районної громадської організації «Учасники бойових дій АТО».

IMG_6153

Учасники зібрання розглянули проект статуту організації та прийняли рішення про його затвердження.  Основною метою діяльності організації є всебічна допомога ветеранам, учасникам антитерористичної операції на сході України, в першу чергу тим, хто отримав поранення та сім’ям загиблих. Серед основних завдань і надання правової та психологічної допомоги учасникам АТО, здійснення інформаційно-просвітницької та видавничої діяльності, підтримка правоохоронних органів та районної влади у боротьбі зі злочинністю, сприяння розширенню співробітництва між громадськими та урядовими структурами задля вирішення статутних завдань організації.

Було обрано правління новоствореної ГО. Шляхом відкритого голосування головою організації обрано автора цих рядків – учасника АТО, засновника приватного підприємства «Служба безпеки «Шериф»» Віктора Красюна. До складу правління увійшов також учасник бойових дій Олександр Вакулін, якому довірено вести фінансові питання організації. Серед членів організації – демобілізовані учасники АТО. Є серед нас і одна дівчина, яка виявила бажання працювати на благо організації в ролі секретаря. Через місяць чекаємо поповнення, так як планується чергова хвиля демобілізації.

IMG_6154

Тож на сьогоднішній день учасники АТО мають свою громадську організацію,  правління, статут, готують пакет документів для подання на реєстрацію до Управління юстиції, вироблено конкретні напрямки діяльності. Запрошуємо небайдужих, активних та ініціативних «атошників» приєднуватися до ГО «Учасників бойових дій АТО»,  щоб не словом, а ділом приносити користь своїм побратимам та громаді Іванкова та району.

Віктор КРАСЮН, голова правління ІРГО «Учасники бойових дій АТО»

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...