Засідання колегії

20 липня відбулося засідання колегії Міністерства соціальної політики України. На ньому був присутній Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.Simvolika_2

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив відповідним структурам Мінсоцполітики приділяти максимум уваги реабілітації, працевлаштуванню воїнів АТО, їх інтеграції в мирне життя, соціальній, фінансовій та медичній допомозі.

«Це стосується кожного з вас, – звернувся він до присутніх на колегії соціальних працівників. – Коли наступали російські війська, воїни АТО взяли зброю в руки і пішли захищати країну. Коли вони повернулися з фронту, тепер ми зобов’язані їх захищати. Це священний обов’язок кожного громадянина країни, поважати і допомагати своїм військам і своїм солдатам».

Він поставив вимогу працівникам соціальної сфери: «Повсякденна і щоденна робота з учасниками АТО, з сім’ями загиблих, людська турбота. До Дня незалежності пройти кожну сім’ю загиблого, максимум уваги до кожного українського бійця. Повсякденна і щоденна робота, ще раз підкреслюю», – наголосив Глава Уряду.

Арсеній Яценюк підкреслив надзвичайну важливість роботи соцпрацівників «в складні часи»: «Соціальна допомога і соціальна справедливість дозволяє пережити ці складні часи». В засіданні взяв участь Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко.

За матеріалами сайту Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...