Можливості є завжди

26 червня в Іванківському районному центрі зайнятості для учасників АТО проведений тренінг «Життєва перспектива» психологом Іванківського ЦСПР Ольгою Гаркушею. Його мета – сформувати чітке бачення перспективи власного розвитку та активне усвідомлення широкого кола своїх можливостей.

Тренінг охоплював такі теми, як відображення свого життєвого досвіду, рефлексія індивідуальних потреб і почуттів, моя самореалізація, роль позитивного мислення для досягнення цілей.

y2YXjz3h3aE

Тренінг розпочався зі знайомства учасників, аналізу свого життєвого шляху, факторів, що на нього вплинули та формуванню позитивної життєвої перспективи. Серед учасників АТО були представники Іванківського та Поліського районів.

Учасники взяли участь у груповій дискусії «Чи можна силою думки формувати життєві події?» В результаті прийшли до висновку: те, про що думаємо і мріємо з високою інтенсивністю, здебільшого здійснюється.

У процесі роботи учасники усвідомили свої пріоритети, вибудували ієрархію бажань і планів, конкретизували уявлення щодо найближчих перспектив.

IMG_6031

Спеціаліст Іванківського районного центру зайнятості Юлія Безнощенко ознайомила всіх із інформацію про послуги з професійного навчання в центрі та роздала буклети «Паспорт можливостей Київської обласної служби зайнятості».

На завершення учасники поділилися враженнями від тренінгу, подякували за роботу і висловили бажання зустрічатися в такому ж складі.

Психолог Ольга Гаркуша

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...