Виїзна робота, Іванківський район

17.06.15 – Виїзна робота, Іванківський район.
Директор центру, психолог,соціальний педагог, фахівець зі зв’язків з громадськістю відвідали сім’ї учасників АТО, та переселенців з АР Криму:
с.Заруддя:

– сім’ю учасника АТО Юхименко Віталія Павловича(наразі знаходиться в зоні АТО), поспілкувалися з батьками Наталією Вікторівною та Олександром Віталійовичем вони розповідали про сина,про свої переживання і надії. Спеціалісти залишили їм інформацію про центр про роботу,яку ми проводимо в напрямку допомоги учасникам АТО та їх сім’ям та інформаційні буклети.

Юхименко

– відвідали сім’ю переселенців з Криму Верстака Леоніда Петровича. Це не перший візит працівників центру в сім’ю Верстаків: привітних, творчих, неординарних особистостей. Соціальний педагог Ірина Струпова провела роботу з дітьми Таірою (10р.), Нікіта (4р.), Саніє (16р.), психолог Ольга Гаркуша спілкувалася з батьками, а також була надана необхідна  інформація про можливості залучення їх до нашої роботи та  передано «подарунки» смачненьке, одяг.

Верстаки 1

Верстаки 2

Верстаки 3

верстаки 4

с.Слобода кухарська:

– сім’ю учасника АТО Дудара Миколи Миколайовича (наразі знаходиться в зоні АТО), батьки Надія Павлівна та Микола Трохимович ділилися з нами думками про стан в країні про проблеми, ми розпитували про сина де він, як йому служиться, привезли їм інформаційні буклети, брошури і листівки все що може знадобиться учаснику АТО.

с.Слобода-Кухарська

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...