Закінчився навчальний рік

За підтримки Східно-Європейської місії у 2014-2015 році продовжила роботу програма “Вечірня гімназія”, метою якої є забезпечення розвитку особистості шляхом формування творчого потенціалу через залучення до системи загальнолюдських цінностей.

Програма включала такі курси як вивчення основ комп’ютерної грамоти, англійської мови, культури спілкування та християнські уроки. Курси в гімназії вели: Шелест Людмила, Шевченко Наталія, Гаркуша Ольга, Превор Ірина. Гімназію відвідували близько 30 дітей і підлітків із соціально-незахищених сімей.

2014-11-03 16.27.14

У “Вечірній гімназії” проходить процес формування найважливіших характеристик повноцінної особистості: позитивне ставлення до власного життя, дякуючи самореалізації в будь-якій діяльності, яка відповідає природнім даним; соціальна відповідальність, яка проявляється в турботі про благополуччя інших людей.

Колектив “Вечірньої гімназії” цілеспрямовано здійснює вплив на розвиток інтелектуальної, емоційної, моральної та духовної сфери особистості виховання, сприяє її професійному самовизначенню, забезпечує потреби у творчій самореалізації, вчить жити за принципами Людяності, Милосердя, Доброти, збагачує світогляд та моральні якості, формує національну свідомість, пробуджує людську гідність і незалежність, непримиренність до приниження.

IMG_5777

Викладачі курсів “Вечірньої гімназії ” створили таку обстановку, що діти та підлітки задовольнили свої потреби, бажання, інтереси.

Викладачами були розроблені програми курсів, які спрямовують діяльність дітей на самостійне поглиблене вивчення матеріалу. Вони прагнуть до творчого співробітництва, співдіяльності з дітьми різних вікових груп, пам’ятаючи, що єдиною школою, у якій можна навчитись громадянськості, – це живе життя.

Психолог Ольга Гаркуша

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...