Продовжуємо навчання

06.05.15 року у Київському обласному ЦССДСМ проходив тренінг «Надання соціально-психологічної допомоги дітям та їх сім’ям, переміщеним в регіони України з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції», мета якого надання методичних рекомендацій щодо ефективних методів роботи з кризовими станами, подолання стресу та роботи з ПТСР, а також способів профілактики професійного вигорання спеціалістів, які надають допомогу постраждалим, у якому взяла участь психолог Ольга Гаркуша.

Тренінг розпочався з представлення тренінгу модераторами Людмилою Лук’янець, Надією Кучеренко та зі знайомства з учасниками.

Тренери ознайомили з теорією надання в кризовій ситуації: стрес, криза (розриви плинності життя, кола уразливості), травма. На тренінгу учасники мали можливість навчитися на практиці технік відновлення/ адаптації.

2015-05-06 17.01.48 - копия

Спеціалісти отримали практичні рекомендації для надання допомоги дітям та їхнім батькам: особливості роботи з дитячою симптоматикою при ПТСР, формат та техніки зцілення, порати для батьків, соціальних працівників та вчителів.

На завершення психологи та соцпрацівники ознайомилися з симптомами вигорання, вторинною травматизацією, правилами безпеки та професійною гігієною.

Тренінг завершився зворотною комунікацією, побажаннями плідної роботи та нових зустрічей.

Психолог Ольга Гаркуша

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...