“Війни реальності”

21-26 квітня у Київському національному медичному університеті ім.О.О.Богомолець проходив тренінг для тренерів по запобіганню та лікуванню посттравматичної стресової реакції для психологів, волонтерів, військових капеланів, учасниками якого були психологи Ірина Превор та Ольга Гаркуша. Проводив тренінг Френк Пьюселік – бізнес–тренер зі світовим ім’ям, один із засновників НЛП, автор ряду книг з психології, професор Кафедри міжособистісних відносин (Університет Оклахоми, США -1983-1987).

Тренінг розпочала народний депутат О.В.Богомолець, на якому представила програму та команду тренерів Френка Пьюселіка.

DSC_0157

Спочатку учасники ознайомилися з концепцією ПТСР, етапами та формами діагностики, правилами виживання під час бойових дій та їх важливістю в реабілітації Бойової психологічної Травми та Посттравматичної стресової реакції. Після чого був наданий огляд форм психологічного консультування з дотриманням правил. У своїй лекції Френк опирався на власний досвід, який він отримав на війні (8 воєн). Часом неможливо було стримати сльози від почутого і пережитого багато років тому.

apbxRELa5DA - копия (2)Кожен день розпочинався з питань та відповідей. Учасники мали можливість удосконалити комунікативні знання та навички, публічну презентацію виступу.

Наступним етапом було вивчення калібровки клієнта, репрезентативних систем, стратегій, ключів доступу, комплексного еквіваленту, моделі терапії дисоційованого стану.

Цікавим була лекція про переконання про досконалість. Люди не можуть навчитися літати, якщо на якомусь етапі навчання не вірять у те, що літати можливо і що вони здатні навчитися це робити. Зміни у поведінці часто неможливі без відповідних змін у переконаннях людей.

DSC_0144

На завершення всім учасникам Ольга Богомолець та Френк Пьюселік вручили сертифікати.

психолог Ольга Гаркуша 

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...