Тренінг на базі Інституту психології

24 – 26 квітня в Києві відбувся тренінг-семінар «Організація соціальної та психологічної допомоги в постраждалих регіонах», проведений Інститутом психології ім.Г.С.Костюка НАПН України та громадською організацією «Товариство незалежних експертів».

DSC09769

Під керівництвом ШВАЛБА Ю. М., доктора психологічних наук, професора свою кваліфікацію підвищували психологи та науковці з Києва, Харкова, Запоріжжя, Маріуполя, Славянська, Коростеня, Житомира, Дніпропетровська. Дякуючи Оксані Гарнець, керівнику проекту DESPRO «Підтримка децентралізації в Україні», участь в семінарі взяли й психологи Центрів соціально-психологічної реабілітації. До їх числа пощастило потрапити й мені. Особливо цінними стали обговорення проблем та напрямків реабілітації демобілізованих учасників АТО та переселенців зі Сходу України. Майстер-клас «Досвід створення моделей психологічної роботи з постраждалими дітьми та сім’ями» провів доктор психологічних наук, професор Яковенко С.І.. Напрацюваннями у сфері соціальної роботи з переселенцями та постраждалими від воєнних конфліктів поділився почесний професор Манітобського університету Канади Бред МакКензі.

DSC09743

Завдання тренінг-семінару: створення соціального та психологічного портрету по групам та категоріям постраждалих як суб’єктів отримання допомоги; усвідомлення провідних типів проблем постраждалих, як предмет професійної діяльності соціальних працівників і психологів; розробка функціональних моделей діяльності центрів та служб надання соціальної та психологічної допомоги в постраждалому населенню; визначення базових технологій соціальної та психологічної допомоги.

DSC09773

Учасники після складання іспиту отримали сертифікат про підвищення кваліфікації.

Людмила Шелест, заступник директора

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...