Тренінг на базі Інституту психології

24 – 26 квітня в Києві відбувся тренінг-семінар «Організація соціальної та психологічної допомоги в постраждалих регіонах», проведений Інститутом психології ім.Г.С.Костюка НАПН України та громадською організацією «Товариство незалежних експертів».

DSC09769

Під керівництвом ШВАЛБА Ю. М., доктора психологічних наук, професора свою кваліфікацію підвищували психологи та науковці з Києва, Харкова, Запоріжжя, Маріуполя, Славянська, Коростеня, Житомира, Дніпропетровська. Дякуючи Оксані Гарнець, керівнику проекту DESPRO «Підтримка децентралізації в Україні», участь в семінарі взяли й психологи Центрів соціально-психологічної реабілітації. До їх числа пощастило потрапити й мені. Особливо цінними стали обговорення проблем та напрямків реабілітації демобілізованих учасників АТО та переселенців зі Сходу України. Майстер-клас «Досвід створення моделей психологічної роботи з постраждалими дітьми та сім’ями» провів доктор психологічних наук, професор Яковенко С.І.. Напрацюваннями у сфері соціальної роботи з переселенцями та постраждалими від воєнних конфліктів поділився почесний професор Манітобського університету Канади Бред МакКензі.

DSC09743

Завдання тренінг-семінару: створення соціального та психологічного портрету по групам та категоріям постраждалих як суб’єктів отримання допомоги; усвідомлення провідних типів проблем постраждалих, як предмет професійної діяльності соціальних працівників і психологів; розробка функціональних моделей діяльності центрів та служб надання соціальної та психологічної допомоги в постраждалому населенню; визначення базових технологій соціальної та психологічної допомоги.

DSC09773

Учасники після складання іспиту отримали сертифікат про підвищення кваліфікації.

Людмила Шелест, заступник директора


 

Ще за темою: