Профорієнтаційне заняття

У житті кожної людини настає момент, коли необхідно замислитися над питаннями: «Хто я? Чим відрізняюся від інших людей? Ким бути у професійному плані?»

На ці питання старшокласники Іванківського ДБСТ спробували отримати відповіді під час тренінгу «Вибір майбутнього професійного шляху в період життєвого самовизначення», проведений спільно з головним спеціалістом Іванківським ЦССДСМ Людмилою Анатоліївною Бугаковою.

Сьогодні важливо правильно обрати професію, так як вимоги професії до людини повинні співпадати з її психологічними особливостями. Правильному вибору заважає дефіцит знань про самі професії, невміння оцінити власні здібності, інтереси, схильності і співвіднести їх з конкретною професією.

Тренінг розпочався зі знайомства і своєї дитячої мрії про професію, учасники спробували назвати професії най-най (земна, найсолодша, грошова, дитяча, найсмішніша).

IMAG2266

Підліткам були запропоновані анкета «Професійна спрямованість учня», ОДАНІ-2 (орієнтовно-діагностична анкета інтересів-2), опитувальник професійної спрямованості (ОПС) Д.Голланда з метою визначення професійної спрямованості.

На завершення обговорили, що найголовніше при виборі професії. Щоб твоя робота в майбутньому була успішною і приносила задоволення. Все, що сприяє такому вибору, добре, все, що протидіє, погане.

Зі словами вдячності старшокласники з нетерпінням будуть чекати наступне заняття.

Практичний психолог Ольга Гаркуша

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...