Запобігання торгівлі людьми

Однією з форм порушення прав людини в сучасному світі є торгівля людьми. На жаль, це явище має місце і в Україні. З метою підвищення компетентності підлітків щодо ризиків, пов’язаних із торгівлею людьми та ризикованою поведінкою практичний психолог Ольга Гаркуша спільно з головним спеціалістом Іванківського ЦССДСМ Людмилою Бугаковою провели тренінг «Запобігання торгівлі людьми » для учнів 8 класів Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На початку заняття учасники помріяли, до якої країни вони хотіли б поїхати і з якою метою. Більша частина мріє відвідати Іспанію, США, Францію, Італію, розповіли, що вони чули про торгівлю людьми та звідки отримали таку інформацію. Восьмикласники визначили поняття «торгівлі людьми», розглянули, які твердження є фактами, а які міфами, прослухали історії потерпілих від торгівлі людьми, дали відповідь на питання, чому українці їдуть за кордон.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Під час групової роботи учасники спробували виробити та надати рекомендації тим, хто бажає вийти заміж за іноземця, знайти роботу за кордоном, прагне подивитися світ, навчатись за кордоном.

Робота проходила цікаво, змістовно і, отримана інформація, за словами учнів, була їм дуже корисною.

Практичний психолог Ольга Гаркуша

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: