Поїздка у МЕТРО для вимушених переселенців

Канадський проект ADRA Україна «Допомога переселенцям зі Сходу України» запропонував допомогу найбільш нужденним категоріям переселенців з Донецької та Луганської областей, а саме: сім’ям з дітьми молодше 5 років, вагітним та годуючим матерям, матерям-одиначкам, сім’ям з дітьми-інвалідами, багатодітним сім’ям, опікунам, які виховують дитину-сироту. За даними критеріями до проекту були включені 28 сімей переселенців з Іванківського району. З кожною сім’єю було налагоджено особистий контакт заступником директора ЦСПР Шелест Л.В. та педагогом-організатором Грушко М.І., а також представником фонду ADRA. Вивчалися життєві обставини, потреби та наявність необхідних документів для отримання допомоги.

І ось, 3 лютого група переселенців у супроводі працівників ЦСПР прибула до офісу ADRA у Києві, щоб отримати іменні ваучери Торгівельного центру МЕТРО на суму 3287 гривень. На цю суму сім’ї могли вибрати в супермаркеті товари, яких вони потребують і які полегшать їх існування у складних життєвих обставинах: одяг, взуття, ковдри, подушки, постільну білизну, рушники, чайники, сковорідки, м’ясорубки, мила, шампуні, памперси та інші засоби особистої гігієни, миючі засоби та різні товари побутової хімії. Зняти гроші з такої картки і отримати їх готівкою – не можливо, так само як і витратити їх в іншому магазині.

DSC09307

Після короткотривалого трансферу сім’ї мали 4 години на напружений, але приємний шопінг у МЕТРО. Люди готувалися до поїздки, складаючи список необхідних покупок, визначаючи пріоритети та основні потреби. Тож часу вистачило всім, аби витратити надану суму ефективно, з найбільшою користю для родини. Додому поверталися стомленими, але дуже задоволеними від придбаного і від того, що світ не без добрих людей, які готові прийти на допомогу.

Переселенці висловлювали слова вдячності всім співорганізаторам даного заходу: Центру «Довір’я”, фонду ADRA, Іванківській РДА. Дуже цінним було те, що не довелося кожній сім’ї їхати «своїм ходом», відшуковуючи на це гроші і транспорт. Далеко не всі мають таку можливість. Дякуючи турботі в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Глитня І.О., було вирішено питання з транспортом. Приватний підприємець Гиренко В.М. безкоштовно надав автобус на цілий день, завдяки чому група переселенців організовано виїхала з Іванкова, здійснила всі переїзди по Києву і благополучно повернулася додому.

Людмила Шелест, заступник директора ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...