«Пролісок» у філармонії

Члени нашого клубу «Пролісок» запланували в січні місяці відвідати філармонію м.Києва.

І ось білети куплені, транспорт замовлений, ми в дорозі.

Підходячи до будівлі філармонії, вражені дивилися на старовинні приміщення з масивними дверима та витонченими ручками. Як пізніше дізналися, відлік діяльності концертних сезонів національна філармонія веде з 1863 року. В же на початку XIX ст. музичне життя України і Києва бурхливо розвивалось. Проект і авторський нагляд за будівельними роботами здійснював відомий на той час київський архітектор Володимир Ніколаєв. Вистояла будівля і в роки війни, а в 1944 році було відновлено роботу філармонії. Зайшовши всередину приміщення, ми були вражені красою колон, ліпки, сяйвом люстр, облаштуванням, убранством залу.

Після третього дзвоника розпочався концерт. Заслужений артист АР Крим Анатолій Юрченко (баритон) виконував пісні з репертуару Мусліма Магомаєва. Грав національний духовний оркестр України під диригуванням Олексія Бажанова. І полилась музика, зазвучав чудовий спів. Всі сиділи, затамувавши подих, думками поринаючи в юність, насолоджуючись музикою, чудовим співом. Після виконання кожної пісні зал вибухав оплесками, оваціями. Не помітили, як швидко пролетів час. Концерт закінчився, але артистів глядачі не відпускали, і вони виконали ще дві пісні.

Додому поверталися збуджені, радісні, з піднесеним настроєм. Ділилися враженнями від побаченого та планували майбутні поїздки.

Дем’яненко В.М., голова клубу «Пролісок».

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...