Cвято Водохреща

У січні клуб “Пролісок” традиційно збирається на свято Водохреща. Цього року традиції не змінили. Кожне зібрання є якимось особливим, цікавим по своєму. Щоразу інші гості приходять вітань членів клубу, щоразу у залі з”являються нові обличчя. Так було і минулого понеділка. Звучала чарівна музика саксофона у виконанні Сергія Костіна, яка не залишила байдужими навіть дітей що були у різних спеціалістів центру. Всі, хто знаходився на той час у ЦСПР прийшли до зали та затамувавши подих слухали неповторні мелодії.

IMG_2324

На зміну чудовій класиці прийшла смілива, весела, колоритна народна пісня у виконанні самих учасників зібрання у супроводі гармошки, на якій вправно, професійно вигравав Віктор Пархоменко.

IMG_2322

Коли я звернулась до Наталії Мостовенко, що вперше прийшла до нас, поділитись враженням від зустрічі, то вона кожне своє речення починала словом “дуже”. Жінка пожалкувала, що тільки зараз прийшла на зустріч у центр, адже клуб людей поважного віку при ЦСПР працює вже більше двох років. Їй сподобалось, що можна відпочити душею від щоденних турбот, набратись позитивної, доброї енергетики.

IMG_2257

IMG_2320

То ж приходьте до нас, не пожалкуєте!

Соціальний працівник, Людмила Сидоренко.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...