Різдвяна зустріч для дітей та учасників АТО

IMG_4931

Різдво – це найсвітліше свято року, свято надії і віри у краще майбутнє. Доброю традицією стало проведення у Центрі «Довір’я» Різдвяних зустрічей для дітей із багатодітних та соціально-незахищених сімей, в організації яких нам допомагає міжнародний благодійний фонд «Східно-Європейська місія». Співпраця з фондом триває вже близько 20 років. За цей час за підтримки фонду у нашому Центрі виросли й стали на ноги десятки дітей з Іванкова та району. Майже з усіма ми підтримуємо стосунки й зараз. Дехто з них нині є нашим волонтером або й співробітником, а дехто з хлопців стоїть на сторожі миру в зоні АТО.

IMG_5542

IMG_5524

Цьогорічна Різдвяна зустріч зібрала не тільки дітей, а й учасників антитерористичної операції – наших земляків, які зараз вдома (перебувають у коротких новорічних відпустках, лікуються в госпіталі, проходять реабілітацію після поранень), або їхніх рідних. Дуже хотілося подарувати їм теплу різдвяну атмосферу, додати енергії дитячими посмішками та піснями, підсилити віру у перемогу молитвами за Україну, порадувати подарунками та солодощами.

IMG_5041

На початку свята учасників вітали Дід Мороз та Снігуронька у супроводі колядників відділу культури Іванківської РДА. Бажали миру та здоров’я, стабільності та процвітання, засівали на щастя та добробут. Це невеличке театралізоване вітання порадувало не лише дітей та учасників АТО, а й волонтерів з Америки, які були у захопленні від красивих костюмів та дзвінких народних голосів.

IMG_5530

Волонтерів цього разу приїхало більше 15, не рахуючи малечі. Вітали присутніх особисто президент МБФ «Східно-Європейська місія» Джеф Томпсон (США) та директор фонду в Україні Ірина Скрипник (Київ). У своїх виступах вони наголосили, що в далекій Америці люди теж моляться за мир в Україні і намагаються зробити свій внесок для допомоги тим, хто цього потребує. Фонд і надалі планує продовжувати співпрацю з Центром і навіть розширити спектр своєї діяльності.

IMG_5528

Потім волонтери розважали присутніх піснями, конкурсами, мультфільмами, а наприкінці свята вручили різдвяні подарунки.

IMG_5535

Сподіваємося, що учасникам свята було цікаво спостерігати за дійством, за традиціями двох культур і народів у святкуванні новорічно-різдвяних свят. Нехай цей день залишиться світлим спогадом у серцях всіх присутніх.

IMG_5563

Людмила Шелест, заступник директора Іванківського ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...