Новорічне свято

Вітання і подарунки від Діда Мороза та Снігурочки члени клубу «Пролісок» отримали напередодні Нового року.

Того дня святкова зала центру «Довір’я» була переповнена дітьми, які прийшли привітати дорослих з наступаючими святами, новими людьми, що завітали до клубу. Для всіх бажаючих побувати на святі вистачило місця за святково прибраними столами та подарунків у торбі Діда Мороза.

Відбувалось справжнє новорічне дійство: співались пісні, водились танки, загадувались загадки, розповідались вірші. Із затамуванням подиху всі слухали новорічну виставу з казковими персонажами.

IMG_2185

Цікавий захід став можливим дякуючи задуму самих членів клубу «Пролісок», працівників центру  «Довір’я» та постійного волонтера центру Черепанової Оксани. На святі Оксана була Снігуронькою. У той день вона здійснила свою давню мрію – подарувати свято  дітям і дорослим, які з тих чи інших причин не можуть його мати. Вона запросила на захід і подарувала подарунки багатодітній родині, одиноким людям. Приємною несподіванкою  для пацієнтів відділення Іванківської ЦРЛ були відвідини Діда Мороза та Снігуроньки від «Довір’я». Коли я запитала у неї: «Хто спонсор подарунків?». Вона відповіла: «Я».

Зачарував жінок «Проліску» особливий, приємний голос нашого гостя з гармошкою Пархоменка Віктора.

Всі гості і постійні відвідувачі центру були щиро вдячні організаторам заходу.

Валентина Дем’яненко – голова клубу «Пролісок»

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...