Співпраця з РЦ ГУРТ

Завершальний тренінг «Розробка проектів»

Підводячи підсумки трирічного  проекту «Рівні можливості для національних меншин та вразливих груп: багатство через різноманіття», 10 грудня Ресурсний центр ГУРТ зібрав координаторів та голів ГО на завершальний тренінг у м.Бровари. Наш район представляли голова правління «Центру розвитку громади» Галина Бабич, координатор проекту «Навчальні гуртки для національних меншин та вразливих груп» Людмила Шелест, голова ГО  «Молодіжне об’єднання «Активна молодь»» Юлія Безнощенко.

DSC09023

У своєму вступному слові Богдан Маслич, виконавчий директор РЦ ГУРТ,  наголосив, що за час реалізації проекту громади зробили великий крок вперед у своєму розвитку. Вони навчилися аналізувати проблеми та ресурси громади, DSC09018розставляти пріоритети, планувати і втілювати заходи, співпрацювати з владою та волонтерами, досягати результату. Лідери та активісти ГО пройшли ряд тренінгів від ГУРТа, які стали практичними інструментами у роботі з громадми. Були створені нові громадські організації, які маючи надійну методичну та фінансову підтримку, змогли реалізувати свій перших соціальний проект.  Потрібно розвиватися  і йти далі, ініціювати та втілювати нові проекти. Тому останній тренінг був присвячений розробці проектів, що має забезпечити життєздатність громадських організацій та продовження їх суспільно-корисної діяльності.

DSC09032

Мар’яна Завійська, координатор проекту «Багатство в різноманітті», запропонувала  ряд методик та практичних вправ, в ході яких учасники сформулювали актуальні для громад проблеми, проаналізували їх причини та наслідки, визначили цілі та завдання майбутніх проектів,  провели SWOT-аналіз сильних та слабких сторін, можливостей та загроз, оцінили ризики та продумали заходи щодо їх нейтралізації і розпочали складати розробляти  план заходів, необхідних для досягнення мети проекту.

Команда нашого району спрямувала свої зусилля на вирішення проблеми дезадаптації  у приймаючих громадах вимушених переселенців з Донецької, Луганської областей та АР Крим.

DSC09040

Дякуючи лідерам ГУРТа, всі громадські організації, що брали участь у тренінгу, на кінець дводенної роботи мали чорновий варіант майбутнього проекту, який після доопрацювання на місцях буде готовим для подання до донорських організацій для отримання гранту.  Впевнені, що зусилля ГУРТа протягом кількох років співпраці не були марними, і всі громадські організації зможуть пройти шлях по втіленню нових проектів уже самостійно.

Людмила Шелест, заступник директора ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...