Тренінг для переселенців

DSC08966

Позитивне мислення

В рамках «Проекту надзвичайної допомоги переселенцям», ініційованого урядом Канади в особі відомства з Міжнародної Гуманітарної Допомоги, в Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації  проведений  семінар-тренінг «Соціально-психологічна підтримка переселенців» для вимушених переселенців з Криму, Донецької та Луганської областей.

DSC08968

Семінар-тренінг був присвячений чудесам, які любов може творити з кожною людиною, DSC08973в її особистісному рості, у стосунках між чоловіком та дружиною, у вихованні дітей. Тренер Раїса Степанівна Кузьменко акцентувала увагу учасників на силі любові, вдячності та пробаченні, розкрила секрети гармонізації подружніх стосунків. У ході семінару учасники отримали практичні рекомендації щодо психологічної підтримки у кризовий період, допомоги в адаптації на нових територіях, важливості позитивного мислення.

P1160409-1

Заступник начальника Управління праці та соціального захисту населення Мірошниченко Ніна Олексіївна надала інформацію стосовно соціальних виплат та пільг переселенцям. Кожен зміг отримати відповіді на питання, які його хвилювали.

P1160424-1

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: