Тренінг для психологів

Тренінг для психологів «Допомога сім’ям, члени яких залучені до бойових дій».

На початку грудня заступник директора та практичні психологи Іванківського ЦСПР разом з колегами із Бородянки мали змогу пройти навчання на базі ЦСПР у Боярці у руслі нового напрямку роботи Центрів.

DSC08948

Досвідом роботи з сім’ями бійців АТО ділилася Оксана Миколаївна Мельниченко, тренер, директор ЦСССДМ Києво-Святошинського району. Вона особисто та фахівці служби вже з травня цього року почали надавати допомогу сім’ям учасників бойових дій, вимушеним переселенцям, бійцям. За плечима – ряд семінарів, тренінгів, навчань, напрацьовано чималий практичний досвід, яким Оксана Миколаївна щедро ділиться з колегами різних областей України.

DSC08955

DSC08958Серед розглянутих питань – потреби сімей учасників АТО, ресурси сімей та громади, перелік служб, які займаються питаннями сімей бійців, правовий захист, інформаційна та психологічна допомога, особливості реагування на нестандартні ситуації війни, реакції організму на пережиті психологічні травми, труднощі при поверненні до мирного життя після повернення з війни.

Цінною для роботи були й підбірки інформаційно-методичних матеріалів, надані тренером та спеціалістами Києво-Святошинського ЦСПР.

За результатами навчання службою інформації  розпочато випуск інформаційних роздаткових матеріалів, які будуть використані у роботі з сім’ями в Центрі, під час виїзних акцій по селах району спільно з РДА та відділом культури, при плануванні взаємодії з дотичними до питань АТО службами.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...