Наші вихованці – захисники України

Павло Олексійович Сидоренко  закінчив школу в 2006 році. Але його ми знаємо ще змалечку. З тих пір, як він маленьким школяриком  брав участь у відкритті Центру «Довір’я» – перерізав символічну стрічку  разом зі своєю ровесницею та дорослими гостями і господарями закладу. Згодом він теж потрапив у програму МБФ «Східно-Європейська Місія», яка ним опікувалася.

Павло СидоренкоА вже після школи навчався в Київському державному університеті управління та підприємництва.

Успішно закінчивши його, працював у одному з банків  експертом з кредитування.  Тоді була служба в армії.

Коли цієї весни його  друга  призвали на службу, він теж пішов добровольцем до військкомату  і попросився в ряди Збройних Сил, щоб захищати Україну від терористів, російським найманців та інших бандитів , яких на Сході вистачає.  Його взяли. Адже в перші етапи мобілізації для участі в бойових діях потрібні були спеціалісти  військових професій (він же – зв’язківець).

Спочатку була підготовка в навчальному полігоні у в-ч міста Десна Чернігівської області. А через кілька тижнів його відправили у зону АТО. Коли телефонував додому рідним, підбадьорював їх і заспокоював кількома короткими фразами –  « Ми – на своїй землі! Тому ми переможемо!»

У батальйоні територіальної оборони Київщини  «Київська Русь» поруч з Павлом  було чимало громадян з області й  району. Тому різні організації Іванківщини  закупляли продукти, одяг, бронежилети та інше спорядження і передавали землякам на фронт.

Павлові було нелегко. Часто доводилося потрапляти в різні несприятливі умови. Але він  краще, ніж інші, переносив дорогу, спеку, польові умови.  Це тому, що змалку часто ходив у туристичні походи….

На жаль, Павлові не пощастило уникнути  ворожої кулі. Після поранення, його оперували в одній із столичних лікарень. Нині він проходить курс післяопераційної терапії та психологічну реабілітацію.

Ми дякуємо нашим захисникам за те, що вони вистояли. Радіємо, що вижили. Молимося за те, аби якнайшвидше закінчилася війна. І хочемо, щоб ні їм, ні іншим українським хлопцям не довелося підставляти свої голови під ворожі кулі…

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...