“Пролісок” у Межигір’ї

Події в Україні за останні півроку внесли свої корективи в життя простих українців. Плануєш одне,а проходить деякий час і мрію здійснити неможливо. Саме так сталось з поїздкою членів клубу «Пролісок» у театр на виставу, яка мала б відбутись у будинку офіцерів м.Києва у грудні минулого року. Та ніхто й не жалкує, аби ж мирно нарешті стало в Україні, а виставу ми ще подивимось. То буремний Крим, то буремний схід України змушують тільки хвилюватись. І захотілось «проліскам» вже зустрітись. А так, як члени клубу відчувають себе сім’єю, то й зустріч було призначено на день, коли відмічається Міжнародний день сім’ї – 15 травня. Зустріч вирішили провести на екскурсії до славнозвісного Межигір’я.

101_1418

У четвер в приємному оточенні друзів ми їхали до «володінь» бувшого Президента. «Ми ніби попали у світ не того виміру» – сказала Валентина Сафонова, коли ми потрапили на територію Межигір’я.

Люди милувались красою різноманітних видів дерев, кущів, квітів, оформленням території. Висловлювали свій сарказм та презирство з приводу неймовірного багатства поряд з бідністю пересічного українця. Хочеться думати про те, що краса Межигір’я збережеться новою владою та використається правильно для народу. З такими думками ми покидали красиву територію.

Л.Сидоренко – соціальний працівник

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...