«Тиждень охорони здоров’я»

IMG_4979

З 14.04. по 18.04.14р в іванівських ЗОШ № 1,2 та іванівському ліцеї проходив – «Тиждень охорони здоров’я» куди були запрошені і спеціалісти центру провести інформаційні зустрічі для школярів середніх та старших класів на тематику безпеки життєдіяльності, охорони здоров’я.

IMG_5001

Тож 16.04.14 – Осипенко Анна Володимирівна (фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Іванківського ЦСПР «Довір’я») і представники Іванківської РС ГУ ДСНС Головач Олександр Миколайович (начальник Іванківського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області) та Пархоменко Аркадій Олександрович (головний інспектор Іванківського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області ) провели три інформаційні зустрічі: в ЗОШ№ 2 для 7-го кл. , в ЗОШ№1 для 6,7,8 і 9-го класів + ліцей 8-ий клас.

IMG_4989

Розпочинаючи інформаційні зустрічі – «Вибухонебезпечні предмети» із вступним словом розповідала хто і чого завітав, з якою інформацією, розповідала про тиждень охорони здоров’я, що це таке і пропонувала дітям розповісти, як вони розуміють тематичну назву цього тижня. Олександр Миколайович і Аркадій Олександрович в свою чергу докладно розповіли учням статистику нещасних випадків пов’язаних з вибухонебезпечними предметами по Іванківському, районі роблячи акцент на техніці безпеки поводження з вибухонебезпечними предметами. Також представники Іванківської РС ГУ ДСНС підготували до уваги школярів переглянути художній фільм знятий по замовленню бувшого Міністерства з надзвичайних ситуацій на кіностудії Довженка , повчальним сюжетом якого є пригоди двох підлітків у лісі, які знайшли «спадщину» від другої світової війни – гільзи, патрони та намагалися кинути свої знахідки у вогнище, щоб випробувати себе на сміливість, а долю на вдачу, добре, що неподалік, випадково проводилися навчання рятувальників – саперів, які помітивши підлітків за підозрілою справою підійшли і застерегли їх від неминучого літального кінця їх екстремальних випробувань. І так весь фільм, художній сюжет чергується з фактами, подіями та статистикою по Україні, щодо нещасних випадків та різних ситуацій, що склалися із за недостатнього поінформування населення про поводження з вибухонебезпечними предметами. По закінченню перегляду фільму діти ділилися враженнями, емоціями від фільму та ставили запитання по конкретній ситуації чи факту із фільму, деякі наводили приклади різних випадків що вони чули від батьків чи знайомих на цю тему. В кінці зустрічі школярі мали змогу потримати в руках, роздивитися гранати і гільзу знайдені і знешкодженні в нашому районі, а для закріплення , як завжди отримали інформаційні листи про основні застережні правила поведінки з вибухонебезпечними предметами і настанову бути свідомими представниками громади і вразі такої небезпечної знахідки діяти згідно наданої інформації поводження в таких ситуаціях.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...