“Круглий стіл”

02.04.14 – на базі центру «Довір’я» відбувся круглий стіл «Моніторингові напрацювання» по проекту «Рівні можливості для національних меншин та вразливих груп у реалізації культурних прав: багатство у різноманітті».

IMG_4850

З вітальним словом відкрила зустріч Галина Бабич директор Іванківського ЦСПР – голова правління ГО «ЦРГ» зупиняючись на основних аспектах проведеної роботи по проекту, також мали слово для виступу Поліщук Олександр – селищний голова з програмою розвитку громад у Іванківському районі розповідаючи про перспективи та майбутні кроки, Мар’яна Завійська – керівник напряму «Суспільна експертиза » висловлюючи свої думки, побажання та конструктивну критику щодо почутого, а саме звітні презентації від представників ГО Іванківського та Поліського районів, що працюють по даному проекту. Серед присутніх був гість з Польщі Павел Йордан – голова правління Асоціації БОРІС (Варшава), який уважно слухав роблячи свої висновки і на кінець зустрічі побажав всім натхнення терпіння і великої сили волі, щоб було бажання і надалі творити добрі справи на благо суспільства.

IMG_4876

З презентаціями грантерів проекту, програми розвитку громад досягнення та виклики виступали: Шелест Людила – керівник проекту смт. Іванків, ГО «ЦРГ»; Безнощенко Юлія – керівник проекту с.Сукачі , ГО «МОАМ»; Куракса Оксана – керівник проекту с.Радинка, ГО «Прометей»; Струпова Іра – член ГО «ЦРГ», смт.Іванків, волонтер по роботі з представниками вірменської громади.

IMG_4888

За активну позицію життя та наполегливу роботу по вищезгаданому проекту у Іванківському районі були відмічені також волонтери – Гультайчук Вікторія та Анна Бабаян, психолог центру Гаркуша Ольга та Ірина Превор, яка очолює роботу по проекту у с.Сукачі Іванківського району .

Фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Осипенко А.В.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...