«Золотий гусак» у «Проліску»

У переддень свята Водохреща члени клубу «Пролісок» зібрались вперше у новому році. Настрій у всіх був піднесений, адже бачити друзів, бажати добра одне одному було приємно.

 Перед початком зібрання я поцікавилась у кількох членів клубу, як їм така форма роботи – зібрання у клубі для задоволення потреби у спілкуванні, психологічній та соціальній підтримці. Ось які були відповіді:

 Валентина Дем’яненко: «В наш час людям не вистачає спілкування. Організація клубів за інтересами дає можливість вирішити цю проблему. Клуб «Пролісок» створений всього рік тому, але вже маємо певні здобутки. Ми побували в багатьох цікавих місцях на екскурсіях, проводили зустрічі, на яких відмічали свята, згадували роки молодості, ділились життєвим досвідом. Погодьтесь, кожен з нас сам не відвідав би за рік і кілька монастирів, і ботанічний сад, і співоче поле.

Наш клуб – це сім’я, в якій царить атмосфера відвертості, душевного розуміння, щирості. Тут ми спілкуємося, радимо один одному у вирішенні тієї чи іншої проблеми, ділимося і радістю, і смутком. І тому не дивно, що до нас тягнуться і молодші люди.

Добре, що є такий центр соціально-психологічної реабілітації, де можна поспілкуватись, отримати пораду, підтримку, зустрітись з друзями. Мета наших зустрічей невичерпна, тому будемо зустрічатись і надалі.»

20140117_180916

Михайло  Кузьменко: «Мені подобається відвідувати зібрання клубу «Пролісок». Є можливість поспілкуватись, розважитись, приймаючи участь безпосередньо у сценках, конкурсах».

Галина Захарова: «Дякую організаторам – працівникам ЦСПР та голові клубу «Пролісок» за те, що в нашому буденному житті з’явились бесіди за чашкою чаю у колі однодумців. Приємно, що ми згуртовуємось, разом проводимо не тільки свята, а й допомагаємо в скрутну хвилину один одному».

Я ненавмисне назвала свою замітку, згадавши назву відомої передачі. Адже того дня всі, хто зібрався у залі ЦСПР, сміялись до сліз. Хтось навіть сказав у голос, що у нас сьогодні зустріч проходить як передача «Золотий гусак». По черзі розповідались гуморески, смішні життєві історії.

20140117_174154

Родзинкою  на зустрічі була присутність нашої постійної «артистки» Насті Сергієнко з мамою та бабусею. Дівчинка з своїми подружками виконувала різдвяні пісні, а мама Оксана активно допомагала соціальному педагогу Ірині Струповій  проводити різні розваги.

Сидоренко Л.В. – соціальний працівник ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...