Прояви турботу та обачливість

У грудні проведений тренінг «Інфекції, що передаються статевим шляхом» практичним психологом Ольгою Гаркушею для прикордонників з метою отримання знань про ІПСШ та засоби профілактики.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Заняття розпочалося з визначення тренером поняття ІПСШ, які можуть бути прояви в разі зараження, до яких наслідків вони можуть призвести. Шляхом мозкового штурму учасники ознайомилися з основними проявами цих хвороб і тренер наголосила, що тільки спеціаліст може ідентифікувати захворювання та грамотно підібрати курс лікування. Прикордонники визначили причини захворювань на ІПСШ: легковажність, нестримність, безвідповідальність, небажання чи нездатність передбачити й врахувати наслідки такої поведінки.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Робота у групах дала можливість закріпити набуті знання, учасники усвідомили небезпеку інфікування, так як не завжди за зовнішніми ознаками можна з’ясувати, чи є людина носієм ІПСШ, з’являється ілюзія, що людина здорова. Після обговорення був зроблений важливий висновок про те, що у разі інфікування треба вчасно звернутися до лікаря, так як самолікування шкідливе для здоров’я і ІПСШ самостійно не виліковуються.

На завершення учасники поділилися враженнями та висновками, які зробили для себе.

Практичний психолог Ольга Гаркуша

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...