Молодіжний клуб «Як стати успішним»

Молодіжний клуб «Як стати успішним» продовжує свою роботу

Тренінгове заняття «Внутрішній світ» розпочалося з представлення тренерами Вікторією Гультайчук та Ольгою Гаркушею програми заняття. Учасники продовжили знайомство, налаштувалися на активну роботу шляхом «вирізання» руками фігурки Бінго – силуєту людини. Кожен написав на фігурці свою мрію, захоплення, улюблений літературний твір, улюблену страву й місце відпочинку. Після виконання завдання підлітки, вільно рухаючись по кімнаті, знаходили тих, з ким у них збігалися позиції. Це дало можливість усвідомити свою унікальність і зробити висновок про те, що люди пізнають один одного у спілкуванні, яке допомагає їм розуміти й пізнавати один одного.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Отримавши малюнки із зображенням різних людей, учасники визначили риси характеру, які притаманні цій людині, чинники впливу на формування саме таких рис характеру, описали внутрішній світ, чим він особливий, як формувався і що вплинуло на його формування.

Намалювавши дві свої долоні, учасники на одній написали свої позитивні риси характеру, на другій – ті риси, які заважають жити. Після презентації своїх долоньок, підлітки створили план самовиховання, який передбачає процес зменшення чи позбавлення негативних рис особистості.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вікторія Гультайчук ознайомила всіх з казкою «Коряга». Обговоривши її у загальному колі учасники зробили висновок про те, що дуже важливо мати власну мрію.

Наступним етапом роботи було обговорення власних успіхів, що підвищило впевненість у власних силах. Створивши власні портрети, де розповіли про себе, своїх друзів, описали свої риси характеру, особливості поведінки, здібності , таланти, учасники вгадували, чиє повідомлення було зачитане.

На завершення учасники поділилися своїми враженнями, де висловили думку про підвищення впевненості у власних силах, переживання позитивних емоцій, подарували компліменти один одному та озвучили бажання швидшої наступної зустрічі.

Практичний психолог Ольга Гаркуша

 

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...