Складові щасливого життя

Продовжується робота навчальних гуртків у рамках проекту «Громадянська просвіта для успішної громади», який реалізується Ресурсним центром ГУРТ  за підтримки Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку для молоді громади с.Сукачі. З жовтня продовжив свою роботу навчальний гурток «Моє майбутнє» з метою сформувати бачення власних можливостей та конкретних дій для успішної самореалізації, сформувати навички прогнозування та планування майбутнього.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Гурток розпочався з ознайомлення  навчального плану, визначення рівня домагань. Учасники зраділи можливості не лише прогнозувати свої майбутнє, але й окреслити основні етапи досягнення мети, а також усвідомити, які якості необхідні для її досягнення.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Учасники спільно визначили, що є складовими життєвого успіху і щастя, без чого вони неможливі: сім’я, здоров’я, друзі, робота, освіта, творчість.  Об’єднавшись у групи, старшокласники визначали, якою саме має бути ця складова, аби життя було щасливим, які її особливості, характеристики. Наступним завданням було  визначення дій, необхідних для реалізації цих особливостей. Групи презентували свої напрацювання. Під час обговорення учасники наголосили на особливостях сім’ї як життєвої цінності: в сім’ї людина отримує підтримку та основи виховання, сім’я надає можливість людині реалізовувати більшість своїх потреб, із сім’ї починається соціальне життя людини, і від того, наскільки міцні, відповідальні стосунки в сім’ї, залежить успішна реалізація людини  в суспільстві, її життєвий успіх.

Практичний психолог Ольга Гаркуша

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...