Молодіжний клуб «Як стати успішним» розпочав свою роботу

У Іванківському ЦСПР спільно з  Іванківським ЦССДСМ створений молодіжний клуб «Як стати успішним» з метою підвищення  соціальної компетентності молодих людей.  Робота клубу розпочалася з першого модуля «Я», мета якого – сформувати в учасників вміння пізнавати себе, розвивати їхні соціокогнітивні навички, вміння аналізувати власні вчинки та проектувати власний життєвий шлях. Завданнями модуля є: формування адекватної самооцінки молодої людини; інформування учасників про особливість внутрішнього світу, особистісних ресурсів, емоційно-вольову сферу; розвиток навичок самоконтролю, вміння використовувати конструктивні способи вираження незадоволення, агресії.

На першому занятті «Особистість», яке проводила Вікторія Аркадіївна Гультайчук,  учасники клубу познайомилися один з одним, визначили свої очікування та правила роботи у групі.

21.11.13 клуб Як стати усп1шним.

Робота розпочалася з активізації уваги учасників до пізнання себе, були сформовані вміння аналізувати власну особистість та знаходити позитивні якості. Розповідаючи про  історію іграшки від першої особи, учасники пробудили свій творчий потенціал.

На другому занятті «Характер» учасники також активізували знання рис характеру, ознайомилися з основними поняттями теми, вчилися писати власну характеристику, прогнозували розвиток власної особистості у майбутньому, вчилися розслаблятися, знімати напругу, ефективно взаємодіяти з оточуючими, розвивали власну креативність.

21.11.13 клуб Як стати усп1шним

Протягом занять Вікторія Аркадіївна створювала позитивну атмосферу, сприяла активізації знань учасників про себе. Кожне заняття закінчувалося чаюванням і активним обговоренням пережитого за день.

Практичний психолог Ольга Гаркуша

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...