Лідер майбутнього

В рамках програми «Школа волонтерів» розпочато тренінг «Лідер майбутнього» для учнів 7 класів Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з метою розвитку лідерських якостей, який проводили практичний психолог Ольга Гаркуша та соціальний педагог Ірина Струпова.

Тренінг розпочався зі вступної частини, на якій була представлена тренінгові програма, мета та задачі тренінгу. Учасники ознайомилися з регламентом, налаштувалися на активну творчу роботу.

Робота продовжувалася зі знайомства учасників тренінгу для створення комфортної емоційної атмосфери, яка сприяла результативній співпраці у групі.

Для того, щоб визначити основні напрямки в подальшій роботі тренінгу, учасники сформулювали свої очікування. Від тренінгу діти очікують набуття корисної інформації, плідної активної роботи, знайомства з новими друзями, дізнатись про нові перспективні напрямки роботи, створення потужної команди лідерів, розкриття своїх лідерських здібностей та морального задоволення.

IMG_0585

На наступному етапі були прийняті та обговорені учасниками правила групи, які забезпечили результативність роботи групи. Вправа показала важливість розробки та дотримання правил, за якими здійснюється взаємодія як у групі людей, так і у громаді та суспільстві.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Потім учасники визначили поняття «лідер» та «лідерство». Робота проводилася у мікрогрупах, що дало можливість представити кілька незалежних командних думок про зазначені поняття. Після презентацій результатів роботи та групового обговорення прийшли до висновку, що лідер – це особа яка має здібність впливати на членів групи завдяки особистим якостям. Головною його ознакою є орієнтація на людей.

Під час роботи у групах учасники розвинули свої лідерські здібності, вміння прислухатися до інших, можливість переконувати шляхом аргументацій.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...