В рамках міжнародного проекту

2013-10-08-799

В рамках міжнародного проекту «Модель системи комплексного забезпечення в зоні радіоактивного забруднення» в черговий раз на базі нашого центру були прочитані лекції , 08.10.13 для лікарів Іванківської ЦРЛ – «Стан імунної сиситеми», «Сучасні аспекти імунізації населення» , 09.10.13. – для педагогів Іванківських ЗОШ №1,2 та ліцею – «Гігієна харчування . Екологічно-економічний доцільний тип харчування».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Доступно, цікаво і дуже інформативно надавалася інформація представниками Національної медичної академії післядипломної освіти П.Л.Шупика з кафедри гігієни харчування та гігієни дітей і підлітків: Іван Петрович Козярин (зав.кафедри, професор), Дубова Наталія Федорівна (доцент кафедри) і Бандажевський Юрій Іванович (професор доктор мед.наук, голова Правління координаційного аналітичного центру «Екологія і здоров’я» координатор Міжнародного проекту «Модель системи комплексного забезпечення в зоні радіоактивного забруднення»)OLYMPUS DIGITAL CAMERA

для слухачів відповідної належності до вищезгаданих професій, конкретизуючи важливі аспекти,щодо населення району, роблячи акцент на дітей. Бандажевський Ю.І. у заключному слові наголосив, що ця зустріч не остання у проекті заплановано цілий цикл заходів, з метою поширення інформації серед населення району та закликом до співпраці.

Осипенко А.В. фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...