Міжрайонний тренінг

Міжрайонний тренінг «Ефективний менеджмент волонтерських програм»

Міжрайонний тренінг «Ефективний менеджмент волонтерських програм», що його провів у Іванкові Ресурсний Центр ГУРТ 5-6 липня 2013 року для представників місцевих громад і лідерів громадських організацій,  відкрив перед учасниками сучасні дієві методики використання волонтерського ресурсу у вирішенні місцевих завдань.

IMG_4374

Проаналізувавши досвід своїх громад та недержавних організацій, учасники тренінгу від Бородянського та Іванківського районів погодилися із твердженням організаторів, що ефективні волонтерські програми не виникають спонтанно або випадково. А отже, щоб розраховувати на позитивний результат, варто гарно зрозуміти і засвоїти технології суспільних процесів, що лежать в основі будь-яких волонтерських програм.

IMG_4377

Використовуючи як успішний приклад волонтерську програму ГУРТа, тренери Мар’яна Завійська та Тарас Тимчук запропонували учасникам комплексне уявлення про волонтерську програму, її важливі складові та процес впровадження, навчили визначати доцільність саме такої форми активності  й кроки, якими має пройти організація, віддавши перевагу саме волонтерській програмі.

IMG_4391

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...