Зустрічаймо літо у «Школі життя»!

DSC06426Щотижня протягом 2013 року проект «Школа життя» збирав дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. На базі Центру «Довір’я» вони відвідували заняття з інформатики, англійської мови, уроки самостійності, дитячий клуб, покликані допомогти дітям здобути навички, необхідні для успішної самореалізації в житті, для особистісного становлення.

DSC06444

Закінчення навчального року святкували весело і гамірно напередодні Міжнародного дня захисту дітей. Волонтери й ініціатори проекту – Міжнародна громадська організація «Асоціація милосердя «Еммануїл» (м.Київ) – приїхали, щоб привітати дітей, і подарувати їм справжнє свято.

DSC06477

Дитячий майданчик Центру «Довір’я” вони перетворили у справжній ігроленд, де знайшлося місце для надувного палацу, батутів, яскравого парашута та іншої ігрової атрибутики.

IMG_4301

Випускники школи разом з друзями переглянули цікавий та повчальний мультфільм, стрибали на батутах, закидали м’ячі в корзину, грали в флорбол, вибивного, ігри на уважність, брали участь у розвагах з парашутом і завершили свято за солодким столом. Цей день надовго запям’ятається дітям та підліткам, яких було більше 50 віком від 2 до 15 років.

DSC06484

Дощові хмари в цей час пролилися зливою у Києві, а нас небо порадувало нежаркою погодою. Всі раділи веселим розвагам, приходу літа, довгоочікуваним канікулам, але більшість перепитувала, коли ж знову почнуться заняття.

DSC06504

Нагадаємо, що благодійний проект «Школа життя» впроваджується Асоціацією «Еммануїл» завдяки співпраці з ГО «Організація молоді Іванківщини» та Центром «Довір’я».

Людмила Шелест,
заступник директора ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...