Визнач свою позицію

У травні  продовжувалась робота гуртка «Твоє життя – твій вибір» в рамках проекту «Громадянська просвіта для успішної громади» з молоддю ГО «Громада» с. Сукачі. Наступне  заняття проводилося за  темою «Визнач свою позицію» з метою навчити учасників визначати життєві цінності, сформувати у них відповідальне ставлення до власних вчинків, навчити визначати ситуації, що потребують прийняття рішення, відпрацювати навички прийняття рішень на користь здоров’ю і веденню здорового способу життя.

Фото-0644

Заняття розпочалося зі знайомства та очікувань учасників. Потім кожен учасник мав можливість висловити свої почуття й ставлення щодо наркотичних речовин. На наступному етапі  молодь актуалізувала усвідомлення своїх життєвих цінностей та визначали власну позицію щодо проблеми вживання НР. Учасники індивідуально складають послання у світ, у якому описують своє ставлення, дають поради та застороги іншим  у «суспільному океані», своїм одноліткам.

Фото-0655

На завершення було зроблене важливе усвідомлення: майже в усіх ситуаціях, пов’язаних зі вживанням НР, є соціальний тиск. Для того, щоб мати можливість йому протистояти, потрібна впевненість у собі, у власних переконаннях.

Ольга Гаркуша, практичних психолог

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...