За проектом Європейського Союзу

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

За проектом Європейського Союзу «Багатство у різноманітті» 25-28.04.2013 р. відбувся навчальний візит представника Київської ОДА – П.П.Захарченка, Ресурсного центру ГУРТ – Б.Маслича та Т.Тимчука, громадських організацій м.Бородянки та Іванкова – Л.Бойко, Г.Бабич та селищних голів вищезазначених населених пунктів В.В.Трухана, О.М.Поліщука.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Не дивлячись на те, що поїздка була короткотривалою – змістовність була максимальною. Вірменія, як і Україна – учасники даного проекту, а звідси зацікавленість його реалізацією була надзвичайно високою. Цьому сприяли зустрічі: Омбудсмен, Адміністрація Президента Вірменії, відділ з питань національних меншин та релігії при уряді Вірменії, представниками національних меншин. Серед останніх колоритно вирізнялася Романія Явір – голова Федерації українців Вірменії. До речі, минулого року Федерація відсвяткувала свій 15 річний ювілей.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Додала ентузіазму учасникам проекту в вирішенні нелегких питань його реалізації управління зустріч в офісі Фонду громадського розвитку та партнерства (CDPF), де пройшло обговорення плану проекту, проведення майбутніх заходів, фінансових питань.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Найбільш вражаючим в цьому візиті була поїздка в м.Чамбарак, місто, що найбільше постраждало від Карабаської війни 1992-1994 р.р. На власні очі ми мали змогу побачити на багатоповерхових будинках сліди від бомбардування, напівзруйновані оселі. Та запам’ятовується інше – життя біля азербайджанського кордону згуртувало людей, більшість жителів – біженці, які в свій час змушені були покинути нажиті місця в Азербайджані, живуть однією дружною громадою. То ж і результати не забарились: школа мистецтв одна з найкращих у Вірменії. Про це свідчить різноплановість, висока майстерність випускників. В цій школі самовіддано працюють справжні фахівці своєї справи, дехто приходить, як кажуть, на волонтерську посаду. В місті більш як 7 тис.жителів, працює муз.школа, філіал університету, спортивна школа.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вражала гостинність мешканців Чамбараку; настрою в поїздці передували краєвиди озера Севан, гори з білосніжними вершинами.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

За програмою проекту зворотній візит повинен відбутися в вересні 2013 р. Хотілося б, щоб до того часу ми мали результати в роботі в даному проекті.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...