ШАХОВИЙ ТУРНІР «Іванків-2013»

У шашко-шаховому клубі центру «Довір’я» відбувся XVIII шаховий турнір «Іванків2013», приурочений 27-й річниці Чорнобильської катастрофи. Цього року в ньому брали участь 17 чоловік, в тому числі й гості з Баришівки, Броварів, Згурівки, Таращі та Бородянки. Вони змагалися за швейцарською системою в сім турів. Переможцем став наш гість Анатолій Степанець – кандидат у майстри спорту з м. Бровари, в активі якого 6 очок. Стільки ж очок набрав і Анатолій Дуборєз із Бородянки, але гірший коефіцієнт залишив його на другому місці. Третє місце завоював наш земляк Ігор Василенко: набрав 5 очок. Відразу два шахісти набрали по 4,5 очка. Це наш земляк Микола Комаренко та минулорічний переможець змагань, наш гість зі Згурівки Михайло Кузьменко. Кращим коефіцієнт виявився у нашого земляка, тож М. Комаренко фінішував четвертим, а М. Кузьменко – п’ятим. Ще троє учасників набрали по 4 очки. Це дебютант змагань Євген Гуменюк з Бородянки, Володимир Нагорний – також з Бородянки та Павло Хоменко із Баришівки. І знову коефіцієнт розставив їх у вищезазначеному порядку. Тож шосте призове місце завоював Євген Гуменюк.

Переможець та призери турніру нагороджені грамотами, медалями та грошовими призами відділу фізичної культури та спорту РДА.

У рамках цих змагань пройшов також турнір зі швидких шахів. У ньому взяли участь 9 шахістів, які грали за коловою системою. Перемогу в турнірі також святкував Анатолій Степанець із Броварів, набравши 7,5 очка. Друге місце здобув Павло Хоменко, першорозрядник з м. Баришівка. У його активі – 5,5 очка. Третім став Анатолій Дуборєз з результатом 5 очок. Переможець та призери цього турніру були нагороджені пам’ятними подарунками.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...