Презентували комплексний проект, спрямований на забезпечення життєдіяльності населення на територіях, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Вже третій рік поспіль Центр «Довір’я» приймає високих гостей з Європарламенту, які за круглим столом з керівництвом району, науковцями обговорювали необхідність впровадження проекту, спрямованого на забезпечення життєдіяльності населення на територіях, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

І ось в день 27-ї річниці Чорнобильської трагедії нарешті офіційно оголосили про старт проекту, під який уряд Європи виділив 4 млн. євро. Кошти мають піти по чотирьох напрямах: на зміцнення матеріально-технічної бази Іванківської ЦРЛ, контроль за радіологічним і хімічним забрудненням місцевих продуктів харчування та виробництво екологічно чистих (шляхом організації сучасного тепличного господарства), очищення навколишнього середовища і зниження ризику поширення радіоактивності методом спалювання забрудненої деревини в 30-км. зоні відчуження ЧАЕС.

img_3410

Серед поважних гостей були депутати Європарламенту Мішель Рівазі та Корін Лєпаж, виконавчий директор Українського науково-технологічного центру Посол Майрон Майкл Айнік, голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, заступник голови Держагентства України з управління зоною відчуження ЧАЕС Микола Проскура, професор Юрій Бандажевський, голова РДА О.І. Леляк, головний лікар району О.М. Кадун та інші офіційні особи.

img_3431

Поважних гостей вітали перед райполіклінікою хлібом-сіллю, букетами квітів, щирими словами подяки за допомогу. Після виступів прибулих вони відвідали терапевтичне відділення ЦРЛ та Центр «Довір’я», де було проведено прес-конференцію з нагоди старту проекту.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...