Тренінг для школярів

Шляхи формування здорового психологічного клімату в класному колективі.

16 квітня у Центрі «Довір’я» практичним психологом Ольгою Гаркушею з учителькою Степаненко Надією Миколаївною був проведений тренінг «Формування психологічного клімату в колективі» для учнів 6А класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Учнівський колектив – могутній засіб формування особистості, але тільки тоді, коли характер психологічного клімату у ньому позитивний, безконфліктний.

Наявність негативного психологічного клімату веде до взаємного непорозуміння, до того, що діти не можуть продуктивно та змістовно спілкуватися з однолітками, не відчувають себе в колективі прийнятим на рівних, часто не мають хороших приятелів та надійних друзів у своєму класі. Внаслідок цього – конфліктна ситуація, в яку може бути втягнутий майже весь клас.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Тренінг проведений з метою формування вміння знаходити задоволення та радість у спілкуванні один з одним. Розпочався зі знайомства в цікавій формі, де кожен учасник називав своє ім’я та позитивну рису характеру, яка починається на ту ж саму букву, що й ім’я. Наступна вправа «Плутанина» спрямована на подолання пасивності, скутості, а також рухливої розкутості. Наступним етапом роботи було малювання «Я у групі», що сприяє невербальному прояву переживань. Діти із захопленням зображували себе і ще з більшим захоплення слідкували за однолітками, коментуючи роботу. Результат приємно всіх здивував, так як малюнок сподобався тим, що дуже позитивний.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На завершення учасники поділилися враженнями, подякували тренеру, виявили бажання продовжувати такі зустрічі і з побажаннями миру, добра і злагоди один одному побігли на весняне сонечко.

Практичний психолог Ольга Гаркуша

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...