“Ні!” – добровільному безумству

Навряд чи знайдеться в нашому суспільстві людина, яка не знає про шкідливість алкоголю. Проте ці речовини все ж приваблюють людей, стаючи згубними для багатьох з них.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Продовжуючи роботу навчального гуртка “Твоє життя – твій вибір” для молоді ГО “Громада” с. Сукачі в рамках проекту “Громадянська просвіта для успішної громади” було проведене заняття щодо впливу алкоголю на організм людини. До занять гуртка учасники відносяться із зацікавленням нетерпінням чекають наступної зустрічі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У ході роботи активно обговорювалася тема заняття. Учасниками були зроблені відповідні висновки:

1. Обізнаність щодо механізмів впливу, який ми відчуваємо на собі, дає змогу йому протистояти. Аби уникнути небажаного впливу, потрібно зосередитись на власній точці зору, критично ставитись до інформації, яку ми отримуємо!

2. Яким би важливим не був вплив оточення, а все ж таки вирішальною в будь-якій поведінці, й у початку вживання алкоголю також, є особисте “Я” людини, її позиція та рішення.

3. Початок вживання алкоголю є не лише особистою справою однієї людини, а й впливає на її оточення. Дуже важливо подумати про це, перш ніж зробити свій вибір.

Практичний психолог Ольга Гаркуша

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...