Весняний «Пролісок» дарує не тільки квіти

Кожного року весна починається з свята 8 Березня. Жінки з нетерпінням очікують цього дня. Бо саме в цей день чоловіки стають уважнішими до жінок, проявляють свої найкращі риси характеру, дарують подарунки, квіти. А це так приємно кожній жінці.

IMG_1031

Саме з приємних, позитивних емоцій розпочалось засідання клубу «Пролісок» напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня у центрі соціально-психологічної реабілітації населення «Довір’я».

Квіти, вітальні відкритки, компліменти від «сильної» половини клубу того святкового дня були подаровані кожній жінці в супроводі вихованців вокальної студії «Тріумф» під керівництвом Світлани Вождаєнко. Вітальне слово «під баян» звучало від воїнів-афганців Сергія Левченка та Олександра Козіна.

IMG_1094

Жінка вміє все. Під такою назвою проходило засідання клубу цього разу. Були представлені і вишиті роботи Ятель О.Т. та Сірош Т.В., і кулінарні вироби присутніх в залі жінок. Галина Захарова читала власні вірші, співали пісень, танцювали. Співи і танці переривались «передишками» на гуморески та анекдоти.

IMG_0996

Свято вийшло на славу. Кожного разу до нас приходять все нові і нові люди, які із задоволенням розповідають своїм друзям і запрошують приєднатись до учасників клубу «Пролісок».

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...