Скасувати несправедливість

Проблема торгівлі людьми має глибокі історичні й етнонаціональні корені. На різних етапах свого розвитку людство по-різному ставилося до неї. На ранніх стадіях ставлення до торгівлі людьми було досить ліберальним, купівля-продаж людини розглядалися як засіб законного збагачення. Згодом людське співтовариство усвідомило неможливість існування такої форми використання людини, яка дискримінувала її та принижувала гідність. Почалася багатовікова боротьба із цим ганебним явищем, яка не вщухає і сьогодні.

У кінці лютого представники «Кампанії А21 в Україні» провели у Центрі «Довір’я» інформаційну  зустріч «Скасувати торгівлю людьми» для старшокласників Іванківських шкіл.  Ця Кампанія стратегічно прагне скасувати несправедливість торгівлі людьми і врятувати жертв.

252

Учасники  були ознайомлені  з теоретичним аспектом проблеми торгівлі людьми, новими тенденціями у проблемі, причинами поширення торгівлі людьми в Україні, торгівлею дітьми, шляхами потрапляння українських громадян до тенет, основними порадами для тих, хто збирається за кордон та правилами безпечної поведінки.

Практичний психолог Ольга Гаркуша

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...