«Школа життя» – новий сезон

Вже кілька років поспіль в Іванкові діє проект «Школа життя» Міжнародної громадської організації «Асоціація милосердя «Еммануїл» (м.Київ).

Територія діяльності проекту щороку розширюється, тож групі київських волонтерів все важче встигати у різні населені пункти Київської та Житомирської області. Тому цього року було вирішено сповна використати місцевий потенціал: не лише приміщення «Центру «Довір’я», а й людський ресурс. Адже потреба в цьому є – бажаючих відвідувати заняття ніяк не поменшало.

Координатор проекту в Іванкові – Світлана Вождаєнко, голова МГО «Організація молоді Іванківщини», провела «круглий стіл» за участю представників асоціації «Еммануїл» на чолі з директором Ольгою Андрусь та нових викладачів «Школи життя», де й було передано повноваження місцевим волонтерам.

DSC02981

Тож тепер щочетверга Вікторія Гультайчук, яка проходила стажування в проекті минулого року, проводитиме для підлітків уроки самостійності;

DSC03025

Марина Павленко, педагог-організатор Центру «Довір’я», організовуватиме цікаві заняття для найменших в дитячому клубі;

DSC02984

Ірина Рязанова, молодий вчитель англійської мови, вчитиме дітей «мові ангелів»;

DSC02987

Людмила Шелест, заступник директора Центру «Довір’я», формуватиме навички роботи за комп’ютером.

Вже більше 40 дітей з Іванкова та Сукачів записалися до «Школи життя» та відвідали перші заняття. Тож вітаємо, новий сезон у «Школі життя» розпочато!

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...