Інформаційна зустріч для учнів

18.02.13р. – інформаційна зустріч для учнів 7-Акл. ЗОШ №2 в Іванківський пожежній частині СДПЧ-28.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Одна з запланованого циклу зустрічей «Знати – значить попередити», яку проводили провідні фахівці пожежної частини Василенко Роман та Пархоменко Аркадій. З усього класу (а їх було 26 дітей) роботою пожежників зацікавилася більша половина крім того всі діти з зацікавленістю слухали лекцію і ставили запитання про безпеку поводження з вогнем та вогненебезпечними предметами.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Прослухавши лекцію учні  роздивлялися пожежні машини сиділи в них, вмикали сирену, дивилися, а деякі навіть на практиці пробували тримати трансбоя коли подають воду. Ще міряли кислородне спорядження яке важить 15кг., одягали на час спецодяг пожежників  загалом  пізнавально і весело провели час.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Але на цьому їх екскурсія не скінчилася дітей запросили в офіс пожежної частини – де вони відвідали диспетчерську, куди надходять всі дзвінки та архів цієї організації подивилися  старовинні документи і узнали, що сюди можна звертатися, якщо хтось хоче створити своє родове геніалогічне дерево Назад до школи школярі поверталися задоволені з «багажем» позитивних емоцій.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...