Захід з перспективою

Депутати Іванківської селищної ради, активісти громадського руху в Іванкові, підприємці та інші зацікавлені особи (всього 30 чол.) зібралися 5.02.2013 р. в Центрі “Довір”я” аби визначити пріоритети розвитку громади на 2013 р.

DSC_0140

Робота була скерована Ресурсним центром ГУРТ в особі виконавчого директора Богдана Маслича та фасилітатора Тараса Тимчука.

Учасники заходу перейнялись ідеями розвитку громади не тільки сьогодні – майже рік працювали над вдосконаленням особистісного росту під час тренінгів, створили центр громадських ініціатив, доклали зусиль до плану розвитку громади смт.Іванкова.

DSC_0161

І що сьогодні? Майже на виході, підтримані більшістю: облаштування дитячих майданчиків, переходів з «довгих» вулиць (Беляєва-Толочина, Молодіжна-З.Космодем”янська та ін.). Знайшли підтримку пропозиції щодо підготовчої роботи по екологічній просвіті та оформлення Іванкова в стилі М.Примаченко.

IMG_4028

Присутні мали можливість почути також думку селищного голови Олександра Поліщука.

Тепер слово за громадою. Що скажуть жителі тих мікрорайонів де необхідно в першу чергу вирішувати ці питання?

 

Робота в рамках проекту «Нові можливості для сільських громад» в с. Радинка.

07.02.2013 року такий же захід у форматі Відкритого простору був проведений у с. Радинка Поліського району для 30 місцевих активістів, депутатів сільської ради. Сільський голова Сергій Яценко представив виконавчого директора Ресурсного центру ГУРТ Богдана Маслича та фасилітатора Тараса Тимчука.

У ході роботи учасники працювали над визначенням пріоритетних ідей розвитку громади. Серед нагальних – створення сільськогосподарського кооперативу, облаштування торгівельного майданчика, впорядкування місця для сміттєзвалища, облагородження центру села.

 

Робота в рамках проекту «Нові можливості для сільських громад» в с.Сукачі.

12.02.2013 р. в громаді с.Сукачі за сприяння та ініціативи Ресурсного центру ГУРТ відбувся захід щодо планування місцевого розвитку громади. Тарас Тимчук координатор Ресурсного центру ГУРТ представив модель, за якою визначалися пріоритетні напрямки розвитку громади. Понад 30 чоловік членів громади на чолі з сільським головою Коноваленком П.І. мали змогу працювати над перспективним планом.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Було визначено три проекти: «зелений ставок», дитячий спортивний майданчик, обладнання для медичної амбулаторії. Надалі пріоритетність визначить громада.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...