Mайстерня «Можливості порталу ГУРТ для розвитку громад»

26 жовтня 2012 року Ресурсний центр «ГУРТ» проводив майстерню «Можливості порталу ГУРТ для розвитку громад» у м. Києві для координаторів проектів у громадах та інформаційних менеджерів організацій-партнерів. Участь взяли директор Центру «Довір’я» Галина Бабич та практичний психолог Ольга Гаркуша. Майстерню проводив керівник департаменту «Суспільна інформація» Тарас Тимчук.

123.JPG

Портал gurt.jrg.ua є визнаним лідером у створенні та поширенні суспільно важливої інформації в Україні. Протягом більш, ніж 10-річного свого існування, портал ГУРТ став щоденним інструментом інформування та використання лідерами громад, менеджерами громадських, благодійних організацій, донорських структур, представниками органів державної влади та журналістами.

Мета Порталу – популяризація суспільно корисної діяльності для пришвидшення трансформації українського суспільства. Портал розрахований на суспільно активних громадян, які, зареєструвавшись, можуть отримати додаткові можливості.

Гурт дає можливість зареєстрованим користувачам самостійно розміщувати новини, коментарі та власні звписи у блогах. При створенні повідомлень ГУРТ рекомендує користуватись загальними стандартами сучасної професійної журналістики.

Тарас Тимчук навчив учасників як створити власний блог на ГУРТі, як робити, редагувати, видаляти записи, як додавати відео. Кожен учасник мав можливість створити свій блог.

На завершення учасники подякували за корисну інформацію та практичні навички, які допоможуть у майбутньому знаходити цільову аудиторію для власних проектів та ініціатив, щоб організація стала відомим серед активних користувачів інтернету, щоб залучати нові ресурси.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...