Зустріч з іспанськими журналістами

p9140143.JPG
Не секрет, що після 25 річниці Чорнобильської катастрофи поступово згасав інтерес до проблем Чорнобиля. Та коли в Японії (Фукусіма-1) трапилася біда, знову світове товариство зіткнулося з питанням – Як жити далі, що робити? За 2012 рік ми прийняли три делегації японців – представники громадськості, журналісти, представники посольства Японії в Україні.

19 жовтня до Іванкова завітали журналісти 4 телеканалу Іспанії. Їх цікавило досить багато – від українського побуту до спілкування з ліквідаторами, дітьми, які відпочивали в Мадриді та околицях Сан-Себастьяну. Побували в гостях у сім’ї Васянович (Мусійки). З цієї сім’ї на відпочинок до Іспанії (асоціація EsPerTu) виїздить 5 дітей; Анни Буряк, адже її донька Богдана вже не один рік за запрошенням асоціації «Chernobilen Lagunak» (Друзі Чорнобиля) оздоровлюється в Сан-Себастьяні.

p9140146.JPG

Ввечері в центр «Довір’я» були запрошені діти Марченко Олена, Стехун Альона, Шумак Ярослав, Лишевська Дарина, Буряк Богдана, Ляшевич Руслана, Швець Кирило, Бабенко Наталія та ін. Всі вони відпочивали не один рік в Іспанії, пізніше Лишевська Дарина та Стехун Альона були призерами обласної та всеукраїнської олімпіади з іспанської мови.

p9140145.JPG
Журналісти запрошували по телефону поспілкуватися Альоні з сім’єю. На тому кінці проводу в Мадриді Крістіна – дружина господаря сім’ї була зворушена подібним.

Директор центру Г.Бабич вручила представникам асоціації «EsPerTu» подяки за особистий внесок та організацію оздоровлення українських дітей в Іспанії.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...