«Міжкультурний менеджмент»

28-29 вересня відбувся черговий тренінг у рамках проекту «Рівні можливості для національних меншин та вразливих груп в реалізації культурних прав: багатство через різноманіття», який впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з Іванківським центром «Довір’я».

img_3690.jpg

На базі Центру працювали лідери та активісти громад смт.Іванків, с Сукачі Іванківського району та с.Радинка Поліського району. Серед них – селищний голова Олександр Поліщук, голова Ладижицької сільської ради Петро Коноваленко, директор Центру «Довір’я» Галина Бабич, депутати, працівники закладів культури, установ та організацій. Вже вдруге учасники мали честь вчитися у досвідченого тренера Ресурсного центру ГУРТ, викладача Києво-Могилянської академії Василя Назарука. Під його керівництвом освоювали менеджмент, орієнтований на результат, значимий для громади. Вчилися правильно визначати цілі та завдання майбутніх громадських проектів, прораховувати проміжні та кінцевий результати, визначати ефективні шляхи їх досягнення, аналізувати групи стейкхолдерів. Важливе місце було відведено мобілізації ресурсів громади та залученню волонтерів. Йшла мова й про профілактику міжкультурних конфліктів у громадах. Учасники поділилися власним досвідом з полікультурного виховання та міжкультурного діалогу у представлених населених пунктах.

img_3697.jpg

Тренінг став ще однією сходинкою до зміцнення спроможності місцевих органів влади, організацій громадянського суспільства у розвитку культурного різноманіття та врахуванні потреб національних меншин та вразливих груп населення у місцевих планах розвитку громад.

img_3732.jpg

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: