Семінар в рамках проекту ICRIN

3456.JPG

28-29 серпня 2012 року у м.Києві на базі Національного наукового центру радіаційної медицини пройшов семінар на тему «Радіаційні ефекти для здоров’я». Захід проводився Всесвітньою організацією охорони здоров’я в рамках проекту «Міжнародна науково-інформаційна мережа з питань Чорнобиля» за участю експертів ВООЗ та МАГАТЕ. Метою проекту є розповсюдження достовірної інформації серед громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, про безпечне проживання та формування здорового способу життя та радіоактивно забруднених територіях. У семінарі взяли участь представники України, Російської Федерації і Республіки Білорусь.

dsc05288.JPG

Про діяльність у рамках проекту ICRIN йшлося у виступах Елізабет Паунович та Жаннат Карр (ВОЗ, Женева, Центральний офіс). Екологічні та медичні наслідки Чорнобильської катастрофи висвітили у своїх доповідях Базика Д.А., Чумак А.А. (ННЦРМ, м.Київ), Кашпаров В.А. (НДІ Сільгопрадіології, м.Київ). Про соціальні наслідки вели мову Мельницька Т.Б. (РФ), Король Н.А. (ВОЗ, Україна). Своїми напрацюваннями у напрямку подолання наслідків катастрофи ділилися керівники управлінь та міністерств з надзвичайних ситуацій, медичних установ, голови адміністрацій, директори центрів соціально-психологічної реабілітації. З презентацією про досвід проведення інформаційної роботи з населенням одного з найбільш постраждалих районів виступила заступник директора Іванківського ЦСПР Людмила Шелест.

dsc05302.JPG

У виступах всіх учасників наголошувалося на важливості та необхідності ведення здорового способу життя для людей, які проживають на радіоактивно забруднених територіях. На даному етапі ця міра є найбільш ефективною для збереження здоров’я поряд із заходами зі зменшення внутрішнього та зовнішнього опромінення.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...