Засідання робочої групи розвитку громад

18 травня відбулося засідання робочої групи розвитку громад при Іванківській селищній раді в рамках проекту «Нові можливості для сільських громад, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи» за участю Поліщука О.М. – селищного голови, Сидоренка В.Д., Гультайчук В.А., Волочая Е.П. – депутатів селищної ради, Бабич Г.Г. – координатора проекту, Пархоменка О.М. – члена виконкому та Гаркуші О.В. – члена ГО «Центр розвитку громади».

Галина Бабич розповіла про необхідність визначення пріоритетів у розвитку громади для роботи у проекті. Галина Гаврилівна наголосила на проблемах громади, які потрібно вирішувати першочергово: це і благоустрій та облаштування місць відпочинку, дороги, авто зупинки.

img_34100.jpg

На засіданні була висунута пропозиція створити групу громадських ініціатив, яка зможе, вивчаючи та оцінюючи потреби громади, само організувати громаду задля досягнення спільної мети. А голова селищної ради запропонував створити Центр громадських ініціатив, який буде займатися визначенням пріоритетних проблем, що існують у громаді.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...