Співпраця з РЦ ГУРТ

 img_1673.JPG

Тренінг «Оцінка потреб національних меншин та вразливих груп у громаді»

31 травня – 1 червня 2012 р. на базі Центру «Довір’я» відбувся черговий тренінг у рамках проекту «Рівні можливості для національних меншин та вразливих груп в реалізації культурних прав: багатство через різноманіття», який впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Європейської Комісії.

img_3316.jpg

Учасники представляли громади смт.Іванків, с.Сукачі Іванківського району та с.Радинка Поліського району. Серед них були представники національних меншин –  вірмени, грузини, євреї, та «делегати» від безробітних та інвалідів.

 img_1647.JPG

Протягом тренінгу, який вміло провів експерт із менеджменту Ресурсного центру ГУРТ, старший викладач Школи соціальної роботи Києво-Могилянської академії Василь НАЗАРУК, через різноманітні форми діяльності учасники мали можливість засвоїти комплекс необхідних знань задля оцінки реальних потреб тих чи інших груп населення, що надзвичайно важливо на початкових етапах планування будь яких соціальних проектів. Учасники навчилися розрізняти поняття «проблеми» і «потреби», визначати їх пріоритетність,  застосовувати результати оцінювання при планування послуг для громади з використанням принципів соціального маркетингу.

 img_3337.jpg

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...