До 67-ї річниці Великої Перемоги

 1.jpg

«Вернулися живі з полків і рот
І мир подарували рідним хатам…» (Д.Луценко)

Експозицією під такою назвою вшанував Центр «Довір’я» пам’ять про наших земляків, які героїчно кували Перемогу на фронтах Великої Вітчизняної війни, а потім відбудовували рідний край у тяжкий післявоєнний період.

Делегація Центру взяла участь у мітингу, що відбувся у Парку Слави за участю керівництва району, ветеранів війни. Хвилиною мовчання та покладанням квітів до монументу Скорботної Матері вшанували подвиг загиблих солдатів.  Разом з учасниками святкового концерту згадали мелодії та пісні воєнних років, потім скуштували солдатської каші, приготованої польовою кухнею. Разом з земляками раділи творчим здобуткам іванківців, представленим на художніх експозиціях однієї з паркових алей…

 img_7313.jpg

Минають роки, відлітають у вічність. 67 років пролетіло, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгоочікуваний, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Рідіють ряди ветеранів, але нехай ніколи не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя заради миру. Низько вклоняємося Вам, дорогі ветерани!

 img_7308.jpg

 img_7316.jpg

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...