Безпека проживання на забрудненій території

Чорнобильська катастрофа суттєво вплинула на долі сотень тисяч людей України. Багато постраждалих регіонів опинилися в нових економічних та соціальних умовах.

Як показує досвід, соціальні та психологічні наслідки аварії є могутнім стримуючим фактором реабілітації і подальшого розвитку постраждалих територій. Сьогодні, двадцять шість років потому, нам необхідно остаточно побороти в собі комплекс жертви і сформувати новий життєвий принцип – принцип особистої відповідальності, ініціативності, активної життєвої позиції.

p3170003.JPG
З такою метою 3 квітня був проведений практичним психологом Ольгою Гаркушею тренінг «Безпека проживання на забрудненій території» із учнями 7,8 класів Русаківської ЗОШ І-ІІ ст.

p3170004.JPG

У процесі ділової гри були визначені найактуальніші проблеми села, що зазнало впливу аварії на ЧАЕС: забруднення території, занепад розвитку сільського господарства, проблеми дозвілля дітей. Потім учасники спробували самостійно знайти шляхи вирішення проблеми благоустрою села. Всі були приємно здивовані тим, що й вони самостійно можуть впливати та вирішувати деякі нагальні проблеми громади. Одностайно зробили висновок, що усвідомлення необхідності змін і важливої активної життєвої позиції є першим кроком до поліпшення якості життя.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...